Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Contactpersonen

Voorzitter

Caroline Tanghe
Harelbekestraat 5
8570 Vichte
Tel. 0475 36 21 89
Tel. 056 77 51 65
caroline.tanghe@telenet.be

Nationaal Secretaris

Nationaal Secretaris Nikki Huts

Nikki Huts
Willebroekkaai 37
1000 Brussel
Tel. 0476 20 29 19
nikki.huts@unizo.be

Nationaal Secretaris

Mieke Coppieters
Volgt Nikki Huts op 1 oktober 2018 op als Nationaal Secretaris
Tel. 0496 711 059
mieke.coppieters@unizo.be

Bestuurslid - Webmaster

Johan Brouwers
Vredelaan 16
3530 Houthalen-Helchteren
Tel. 011 60 47 76
webmaster@beroepsfotografen.be 

Voorzitter van de EP-jury
Voorzitter van de FEP Photographer of the Year Competition

Bestuurslid

Luk Collet
Avenue Félix Lacourt 223
B-1390 Hèze / Grez-Doiceau
Tel. 0478 67 91 91
luk.collet@telenet.be

 

Bestuurslid

Danny Migalski
Kneuterweg 5
3520 Zonhoven
Tel. 011 82 12 50
fotografics@telenet.be 

Houdt toezicht op onze financiën

Bestuurslid

Hilde Peetermans
Neerstraat 25
2230 Herselt
Tel. 0479 30 97 77
hilde@savante.be 

Bestuurslid

Voorzitter Bruno Vetters

Bruno Vetters
Frans Smekensstraat 4
2660 Antwerpen
Tel. 0475 75 50 80
bruno.vetters@skynet.be

Juridisch Adviseur

Adviseur Lieven Cloots

Lieven Cloots
Willebroekkaai 37
1000 Brussel
lieven.cloots@unizo.be

© 2018 Nationale Vereniging van Beroepsfotografen vzw | Disclaimer / privacyverklaring |  Powered by SycroCMS | © ZuPP webbuilding