Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Contactpersonen

Voorzitter

Jos Verhoogen
Rechtestraat 42, 3071 Erps-Kwerps
Zandpoortvest 36, 2800 Mechelen
Tel. 0475 42 75 94
jos@verhoogen.be 

Ondervoorzitter

Caroline Tanghe
Harelbekestraat 5, 8570 Vichte
Tel. 0475 36 21 89
Tel. 056 77 51 65
fotoateljee.caroline@telenet.be 

Erevoorzitter

Voorzitter Bruno Vetters

Bruno Vetters
Frans Smekensstraat 4, 2660 Antwerpen
Tel. 0475 75 50 80
bruno.vetters@skynet.be

Nationaal Secretaris

Nationaal Secretaris Nikki Huts

Nikki Huts
Willebroekkaai 37, 1000 Brussel
Tel. 0476 20 29 19
nikki.huts@unizo.be

Secretariaat

Secretariaat Peggy Deneve

Peggy Deneve
Willebroekkaai 37, 1000 Brussel
Tel. 0468 24 22 35
peggy.deneve@unizo.be

Juridisch Adviseur

Adviseur Lieven Cloots

Lieven Cloots
Willebroekkaai 37, 1000 Brussel
lieven.cloots@unizo.be

Webmaster

Johan Brouwers
Vredelaan 16, 3530 Houthalen-Helchteren
Tel. 011 60 47 76
webmaster@beroepsfotografen.be 

Member of the FEP Board of Directors
Voorzitter van de EP-jury

Raad van Bestuur

Caroline Tanghe, Vichte, Ondervoorzitter - Danny Migalski, Zonhoven - Jos Verhoogen, Voorzitter, Erps-Kwerps - Bruno Vetters, Antwerpen, Erevoorzitter - Nikki Huts, Nationaal Secretaris - Johan Brouwers, Houthalen, webmaster en afgevaardigde bij de FEP - Peggy Deneve, secretariaatsmedewerkster - Jürgen de Witte, Damme - Inge Nijs, Schoten - Els Huart, Ninove

© 2017 Nationale Vereniging van Beroepsfotografen vzw | DisclaimerPowered by SycroCMS | © ZuPP webbuilding