Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Cadeau voor al onze leden! Gratis verzekering van je fotomateriaal!

Als lid krijg je nog méér!

Naast een sterk netwerk, belangenbehartiging, juridische bijstand en tal van boeiende infosessies, advies, de lerende netwerken, workshops en masterclasses aan interessante prijzen, krijg je nu ook een NIEUW EXCLUSIEF LEDENVOORDEEL:

Gratis extra voor onze leden: verzekering van je fotomateriaal tegen diefstal of ongeval ter waarde van 2500€!

VANAF 1 MAART 2019 ben je als Belgisch lid AUTOMATISCH verzekerd tegen diefstal, brand, waterschade en ongeval van je fototoestellen, lenzen, filters en flitsers voor een maximaal bedrag van 2.500 euro ongeacht de waarde van je materiaal!

 


© 2019 Nationale Vereniging van Beroepsfotografen vzw | Disclaimer / privacyverklaring |  © ZuPP webbuilding

<p><span style="color: #000000; font-family: Tahoma, Geneva, sans-serif; font-size: 14px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: left; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; display: inline !important; float: none;">UNIZO - de Unie van Zelfstandige Odernemers</span></p>
Comments