Vertegenwoordig jij Team Belgium op de Olympische Spelen voor de fotografie? Ontdek het op 11 november om 11u!
Elk jaar stellen wij een Belgische Team van professionele fotografen samen om ons land te vertegenwoordigen in de World Photographic Cup!
Een selectie in Team Belgium is een hele prestige en geeft je veel visibiliteit! Ontdek op 11 november om 11u op facebook wie er een plek verovert in Team Belgium en een podiumplaats krijgt tijdens het jaarlijkse fotografenfeest!
“Een wereldwijde finaleplaats in deze unieke wereldbeker beroepsfotografie is een mooie bevestiging en brengt een zeker prestige met zich mee. Dat voel je vooral wanneer klanten jou bij elkaar hierdoor gaan aanprijzen." Jürgen de Witte
Er zijn 8 categorieën :
Na je selectie in Team Belgium doe je automatisch mee aan de World Photographic Cup!
Fotografen kunnen gouden, zilveren en bronzen medailles winnen op de World Photographic Cup. Naast de individuele podiumplaatsen tellen ook het aantal medailles en de finalisten per land mee voor de nationale rangorde.