Co-work & co-create op de Dag van de Ondernemer
Edit, Inspire, Connect!
Op vrijdag 21 november 2025 vieren we jou! Jouw oog voor detail, jouw vertrouwen in je blik, jouw doorzettingsvermogen wanneer anderen het laten liggen. Fotografie is meer dan een job; het is vakmanschap, verbeelding en elke dag opnieuw kiezen voor kwaliteit.
Tijdens deze cowork-voormiddag brengen we fotografen samen die aan hun business willen werken of hun beelden willen bewerken in een inspirerende omgeving, mét ruimte voor uitwisseling en feedback. Wij faciliteren, denken met je mee indien gewenst en brengen je in contact met de juiste mensen. Jij vertrekt met helderheid en 1–3 concrete next steps die kloppen voor jouw manier van ondernemen.
Wat mag je verwachten?
- Focusblokken om geconcentreerd te werken
- Mastermindmoment waarin je jouw vraag kan stellen en we samen sparren over workflow, kleurgebruik, stijl en tools.
- Individuele feedbackmomenten: stel je vragen aan collega’s, toon je werk en ontdek nieuwe invalshoeken.
- Inspiratieboost: ervaar hoe het werkt om niet alleen voor jezelf, maar ook met elkaar te creëren.
We houden het compact, warm en doelgericht. Of je nu trouwfotograaf, portretspecialist of documentairemaker bent, deze coworkdag draait om teamwork, verbinding en creativiteit. Precies goed om je ondernemersvlam te voeden en 2026 met frisse energie in te gaan. Tussendoor is er tijd om bij te praten, nieuw werk te tonen, en die ene connectie te maken die je al een tijdje wilde leggen.
Praktisch
📍 Locatie: UNIZO Antwerpen
🕘 Tijd: 9u00 – 13u00
💻 Meebrengen: je laptop en enkele beelden om aan te werken.