Overslaan naar inhoud
Webinar: Video als extra dienstverlening

Webinar: Video als extra dienstverlening

Bewegend beeld wordt steeds belangrijker voor fotografen. Wie naast foto's ook een film kan aanbieden, heeft een streepje voor bij opdrachtgevers. Bewegend beeld vraagt van fotografen een andere denkwijze, een andere beeldtaal en andere technieken. Raf Lehaen, de Fotofilmfabriek, is zelf fotograaf en cameraman en heeft praktijk ervaring met beide media. In dit webinar geeft hij de basis principes van video mee en tips rond het opbouw van een bedrijfsfilm.

30,00 €
30.0 EUR 30,00 €
30,00 €
Verantwoordelijke Mirthe Claes
Laatst bijgewerkt 31-01-2025
Doorlooptijd 1 uur 44 minuten
Leden 3
Webinar Pro beeldmaker Startende pro beeldmaker Student Vaktechnische skills
    • Webinar: Video als extra dienstverlening

Klaar om met video te starten?

Bewegend beeld wordt steeds belangrijker voor fotografen. Wie naast foto's ook een film aan kan bieden heeft een streepje voor bij opdrachtgevers. Bewegend beeld vraagt van fotografen een andere denkwijze, een andere beeldtaal en andere technieken. Raf Lehaen, de Fotofilmfabriek, is zelf fotograaf en cameraman en heeft praktijk ervaring met beide media. Hij geeft ook les en heeft al vele fotografen wegwijs gemaakt in het medium video.  

In dit webinar geeft hij de basis principes van video mee en tips rond het opbouw van een bedrijfsfilm. Raf legt ook uit waar je rekening mee moet houden als je start met het aanbieden van video en film. Zo kan je ontdekken of dit iets voor jou is of je er toch eerder voor opteert om dit ism een videograaf te doen.